Nowe

 • Praca dam

  • Temat:

   Pomocnik Elektryka - 24.01.2022 12:32
  • Treść:

   Jesteśmy firmą, która działa na projektach krajowych jak i zagranicznych. Obecnie prowadzimy nabór fachowców do prac na projektach w Polsce jak i na terenie UE. Kogo szukamy? Poszukujemy pomocnika elektryka Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności - stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę - pracę na terenie NIEMIEC - dodatkowe premie za polecanie pracowników - pracę w gronie fachowców - zdobycie doświadczenia na rynku zagranicznym - wsparcie i pomoc zespołu - przyjazną atmosferę w pracy Wymagamy - uprawnienia SEP - znajomości zagadnień montażu instalacji elektrycznej - umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz schematów elektrycznych - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 1 rok - umiejętności obsługi elektronarzędziami - wysoka kultura wykonywanej pracy - zaangażowania w realizację powierzonych zadań. Zainteresowała Cię nasza oferta? Jeśli tak, skontaktuj się z nami. Dzwoń lub pisz. 535 008 271 rekrutacja(małpa)altertechnika.pl W CV prosimy o zawarcie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)".
  • Telefon:

   48.535008271
  • E-mail:

   rekrutacja@altertechnika.pl
  • Ogloszeniodawca:

   Altertechnika
 • Praca dam

  • Temat:

   Monter z uprawnieniami na obsługę palnika - 24.01.2022 12:25
  • Treść:

   Jesteśmy firmą, która działa na projektach krajowych jak i zagranicznych. Obecnie prowadzimy nabór fachowców do prac na projektach w Polsce jak i na terenie UE. Oferujemy: -atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia - stałość i pewność w terminach wypłat -pracę na terenie KRAKOWA - dodatkowe premię za polecanie pracowników -możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia - stałość i pewność w terminach wypłat -wsparcie i pomoc zespołu - pracę w gronie fachowców Wymagamy -umiejętność czytania dokumentacji technicznej -doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku -uprawnienia na obsługę palnika - wysoka kultura wykonywanej pracy -zaangażowania w realizację powierzonych zadań. Zainteresowała Cię nasza oferta? Jeśli tak, skontaktuj się z nami. Dzwoń lub pisz. 535 008 271 rekrutacja(małpa)altertechnika.pl W CV prosimy o zawarcie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)".
  • Telefon:

   48.535008271
  • E-mail:

   rekrutacja@altertechnika.pl
  • Ogloszeniodawca:

   Altertechnika
 • Praca dam

  • Temat:

   Monter tras kablowych - 24.01.2022 12:21
  • Treść:

   Jesteśmy firmą, która działa na projektach krajowych jak i zagranicznych. Obecnie prowadzimy nabór fachowców do prac na projektach w Polsce jak i na terenie UE. Kogo szukamy? Poszukujemy ślusarzy monterów tras kablowych Oferujemy: -atrakcyjne wynagrodzenie - stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę - stałość i pewność w terminach wypłat -możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia -dodatkowe premie za polecanie pracowników - profesjonalne narzędzia pracy -wsparcie i pomoc zespołu Wymagamy -umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz schematów elektrycznych -doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 3 lata - znajomość montażu prefabrykowanych tras kablowych - mile widziane uprawnienia na zwyżki - wysoka kultura wykonywanej pracy -zaangażowania w realizację powierzonych zadań. Zainteresowała Cię nasza oferta? Jeśli tak, skontaktuj się z nami. Dzwoń lub pisz. 535 008 271 rekrutacja(małpa)altertechnika.pl W CV prosimy o zawarcie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)".
  • Telefon:

   48.535008271
  • E-mail:

   rekrutacja@altertechnika.pl
  • Ogloszeniodawca:

   Altertechnika
 • Biura nieruchomosci

  • Temat:

   Na sprzedaż działka Ciechomice - 24.01.2022 12:19
  • Treść:

   Biuro Nieruchomości Idea poleca : Na sprzedaż niezabudowana działka w miejscowości Ciechomice powierzchnia : 1000 mkw Działka położona na terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Dobre połączenie komunikacyjne z miejscowościami sąsiednimi. Media w drodze: energia elektryczna, wodociąg. Działka posiada wydane pozwolenie na budowę, możliwość odkupienia wraz z projektem - Dom w Lilakach 4 pracowni Archon, oraz materiałami budowlanymi. Zadzwoń i umów się na prezentację.
  • Telefon:

   48.511029142
  • Ogloszeniodawca:

   Biuro nieruchomości IDEA
 • Praca dam

  • Temat:

   Monter Ślusarz - 24.01.2022 12:16
  • Treść:

   Jesteśmy firmą, która działa na projektach krajowych jak i zagranicznych. Obecnie prowadzimy nabór fachowców do prac na projektach w Polsce jak i na terenie UE. Kogo szukamy? Poszukujemy monterów ślusarzy Oferujemy: -atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia - zatrudnienie na podstawie umowy - pracę na terenie NIEMIEC - dodatkowe premie za polecenie pracowników - zdobycie doświadczenia na rynku zagranicznym - wsparcie i pomoc zespołu - podstawowe środki ochrony indywidualnej (odzież robocza, kask, itp.) - ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe Wymagamy -umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz schematów elektrycznych -doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 3 lata - mile widziane uprawnienia na zwyżki -wysoka kultura wykonywanej pracy -zaangażowania w realizację powierzonych zadań. Zainteresowała Cię nasza oferta? Jeśli tak, skontaktuj się z nami. Dzwoń lub pisz. 535 008 271 rekrutacja(małpa)altertechnika.pl W CV prosimy o zawarcie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)".
  • Telefon:

   48.535008271
  • E-mail:

   rekrutacja@altertechnika.pl
  • Ogloszeniodawca:

   Altertechnika
 • Biura nieruchomosci

  • Temat:

   Nowe Mieszkanie do wynajęcia, Płock, Podolszyce Północ - 24.01.2022 12:14
  • Treść:

   AGORA Nieruchomości poleca: Polecamy dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia, Płock, Podolszyce Północ Miasto: Płock Osiedle: Podolszyce Północ Ulica: Grota Roweckiego tzw.„ Osiedle Łokietka” Powierzchnia uż.: 39m2 Piętro: 2 Liczba pięter: 2 Liczba pokoi: 2 Stan: nowe / w tej chwili jeszcze nie umeblowane Nowe, dopiero wykończone, dwupokojowe 39mkw. mieszkanie, położone przy ul.Grota Roweckiego, czeka na swojego pierwszego najemcę. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze (winda) , okna i balkon od cichszej strony. W skład mieszkania wchodzą: duży pokój a aneksem kuchennym kompletnie wyposażym z meblami pod zabudowę (lodówko/zamrażarka, zmywarka, okap, piekarnik, płyta grzewcza), sypialnia, nowocześnie wykończona WC z łazienka, przedpokój, antywłamaniowe drzwi wejściowe. Wejście do mieszkania zabezpieczone domofonem, spory balkon. Na podłodze w pokojach są panele, na ścianach gładzie gipsowe,w łazience glazura i terakota. Blok oddany do użytku w 2021r. W pobliżu znajdują się: Park Północny, sklepy, szkoła; przystanek KM, galerie handlowe, dobry dojazd do Orlenu. Mieszkanie wolne od zaraz. Oferta tylko w naszym biurze Zapraszamy do kontaktu AGORA Nieruchomości Kontakt: 364-44-77, www.agora-nieruchomosciplock.pl
  • Telefon:

   48.243644477
  • Ogloszeniodawca:

   AGORA Nieruchomosci
 • Biura nieruchomosci

  • Temat:

   Na sprzedaż dom Chylin - 24.01.2022 12:11
  • Treść:

   Biuro Nieruchomości Idea poleca : Polecamy dom zlokalizowany w cichej i spokojnej okolicy położonej niedaleko Płocka - Chylin, gm. Mała Wieś. powierzchnia domu : 205 mkw powierzchnia działki : 28 600 mkw liczba pokoi : 5 Nowoczesny, komfortowy 10 letni dom położony w otulinie Nadwiślańskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Miejsce doskonałe na relaks i odpoczynek od miejskiego gwaru. Szybki i bezproblemowy dojazd do miasta. Wieś położona niedaleko drogi krajowej 62, otoczona lasami, polami i łąkami co sprawia, że mieszkając w takim miejscu można poczuć się jak na całorocznych wakacjach. Dom w pełni wykończony o wysokim standardzie, przestronne duże pomieszczenia oraz ciekawy rozkład. Budynek dwukondygnacyjny z garażem, położony na działce o powierzchni 2,86 ha, niepodpiwniczony. PARTER: Wejście do domu przez wygodny wiatrołap wyposażony w ogrzewanie podłogowe. Przestronną i słoneczną część dzienną tworzy salon z jadalnią ( 30 m kw ), kuchnia z ogrzewaniem podłogowym ( 10 m kw). W salonie schody własnego projektu wykonane z drewnianych stopni (dąb). Kuchnia wyposażona w meble w zabudowie i wysokiej klasy sprzęt AGD. Duże, panoramiczne okna gwarantują wysoki poziom doświetlenia pomieszczeń. Salon przestronny z wyjściem na taras. Na parterze domu znajduje się drugi pokój, z przeznaczeniem na sypialnię, gabinet itp. ( 15 m kw) z zabudowaną szafa wnękową. Całości, tej części domu, dopełnia toaleta ( 3 m kw) z ogrzewaniem podłogowym i łazienka (7 m kw). W domu znajduje się niezależna kotłownia. Ogrzewanie na gaz i na węgiel. PIĘTRO: W tej części domu znajdują się 4 pokoje (25 m kw, 18 m kw, 18 m kw, 14 m kw), łazienka (10 m kw), garderoba ( 7 m kw) i holl. Zapraszamy na prezentację.
  • Telefon:

   48.511029142
  • Ogloszeniodawca:

   Biuro Nieruchomości Idea
 • Praca dam

  • Temat:

   Monter Spawacz - 24.01.2022 12:11
  • Treść:

   Jesteśmy firmą, która działa na projektach krajowych jak i zagranicznych. Obecnie prowadzimy nabór fachowców do prac na projektach w Polsce jak i na terenie UE. Kogo szukamy? Poszukujemy SPAWACZY 135/136 Oferujemy: -zatrudnienie w oparciu o umowę - zarobki adekwatne do umiejętności -pracę na terenie Podlasia - dodatkowe premie za polecenie pracowników -możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia -wsparcie i pomoc zespołu -przyjazną atmosferę pracy Wymagamy: -znajomości zagadnień spawalniczych -doświadczenie pracy w oparciu o rys. techniczny -aktualne certyfikaty spawalnicze -prawo jazdy kat. B -zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań Zainteresowała Cię nasza oferta? Jeśli tak, skontaktuj się z nami. Zadzwoń lub napisz. 535 008 271 rekrutacja(małpa)altertechnika.pl W CV prosimy o zawarcie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))".
  • Telefon:

   48.535008271
  • E-mail:

   rekrutacja@altertechnika.pl
  • Ogloszeniodawca:

   Altertechnika
 • Biura nieruchomosci

  • Temat:

   Na sprzedaż dom w Ludwikowie - 24.01.2022 12:09
  • Treść:

   Biuro Nieruchomości Idea poleca : Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym w Ludwikowie powierzchnia domu : 144 mkw powierzchnia działki : 1203 mkw liczba pokoi : 4 Dom zlokalizowany w cichej i spokojnej okolicy położonej niedaleko Płocka. Miejsce doskonałe na relaks i odpoczynek od miejskiego gwaru. Szybki i bezproblemowy dojazd do miasta. Dom w stanie surowym zamkniętym o wysokim standardzie użytych materiałów. Budowany dla siebie. Budynek dwukondygnacyjny z garażem, położony na działce o powierzchni 1203 m2, niepodpiwniczony. Przestronne duże pomieszczenia oraz ciekawy rozkład to tylko niektóre z walorów tej nieruchomości. W projekcie połączono jadalnię z salonem, dzięki czemu strefa dzienna staje się centrum rodzinnego życia. W salonie znajduje się miejsce na nastrojowy kominek nadający wnętrzu przyjemnej atmosfery. W domu zostały przewidziane dwie komfortowe łazienki- po jednej na każdej kondygnacji. Potrzeby 4-6 osobowej rodziny spełnią przewidziane w projekcie cztery przestronne sypialnie. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Wnętrze domu posiada nowoczesny charakter, ze względu na przewidzianą w nim antresolę. Pięknie zagospodarowany ogród z licznymi nasadzeniami. Posesja w najbliższym czasie zostanie podłączona do kanalizacji. Zadzwoń i umów się na prezentację.
  • Telefon:

   48.511029142
  • Ogloszeniodawca:

   Biuro Nieruchomości Idea
 • Praca dam

  • Temat:

   Monter Rurociągów - 24.01.2022 12:06
  • Treść:

   Jesteśmy firmą, która działa na projektach krajowych jak i zagranicznych. Obecnie prowadzimy nabór fachowców do prac na projektach w Polsce jak i na terenie UE. Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie - stabilne warunki pracy - praca w wiarygodnej firmie -pracę na terenie Mazowsza -możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia - praca w firmie o ugruntowanej pozycji -wsparcie i pomoc zespołu -przyjazną atmosferę pracy -dodatkowe premię za polecanie pracowników Wymagamy -znajomości zagadnień z tematyki monterskiej -doświadczenie pracy w oparciu o rys. izometryczny -umiejętności obsługi elektronarzędziami -prawo jazdy kat. B -zaangażowania Zainteresowała Cię nasza oferta? Jeśli tak, skontaktuj się z nami. Dzwoń lub pisz. 535 008 271 rekrutacja(małpa)altertechnika.pl W CV prosimy o zawarcie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)".
  • Telefon:

   48.535008271
  • E-mail:

   rekrutacja@altertechnika.pl
  • Ogloszeniodawca:

   Altertechnika

Nove  Kino  Przedwiośnie  zaprasza

 • repertuar
 • aktualności
rezerwacja