Nowe

  • Praca - dam

    • Temat:

      Praca - dam - 09.02.2016 10:40
    • Treść:

      Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.
      Obecnie w związku z ciągłym rozwojem jednego z naszych Klientów – światowego lidera w branży produkcji maszyn i sprzętu rolniczego poszukujemy Osób na stanowisko:

      OPERATOR CNC
      Miejsce pracy: Płock
      Nr ref.: CNC/02/2016
      Opis stanowiska:

      • Praca w firmie produkcyjnej
      • Praca w trybie ciągłym (czterobrygadowym)
      • Operowanie maszynami do obróbki elementów metalowych – obróbka laserem lub prasą krawędziową
      • Praca wymagająca precyzji oraz umiejętności skupienia się na wykonywanej pracy pomimo niekorzystnych warunków (hałas, maszyny w ruchu)

      Wymagania:

      • Wykształcenie min. Zawodowe
      • Motywacja do pracy
      • Dyspozycyjność
      • Doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku lub pokrewne
      • Rzetelność

      Oferujemy:

      • Pracę w rozwijającej się firmie
      • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
      • Pracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową (Praca za pośrednictwem agencji pracy tymczasowej)
      Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy z podaniem nr ref.: praca.plock@gigroup.com lub kontakt telefoniczny pod nr: 783 733 008
      Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.
      W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.
    • Telefon:

      783733008
    • E-mail:

      praca.plock@gigroup.com
    • Ogloszeniodawca:

      GI GROUP Sp. z o.o.
  • Rolnicze

    • Temat:

      Rolnicze - 09.02.2016 10:38
    • Treść:

      Sprzedam ziemię 4,5ha SZELIGI GMINA SŁUPNO.
    • Telefon:

      505748720
  • Komputery

    • Temat:

      Komputery - 09.02.2016 10:37
    • Treść:

      Bezprzewodowy router, standard N, 150Mb/s
      TL-WR740N
      Tel.732255863
  • Edukacja

    • Temat:

      Edukacja - 09.02.2016 10:37
    • Treść:

      Płocki Ośrodek Sportów i Sztuk Walki w LUTYM
      prowadzi ZAPISY na zajęcia KARATE i SAMOOBRONY.
      Na zajęcia zapraszamy DZIECI od 5 lat,
      MŁODZIEŻ i OSOBY DOROSŁE.
      Treningi odbywają się:
      1. Zespół Szkół nr 2 w Płocku ul. Chopina 62 w PONIEDZIAŁKI,
      ŚRODY w godz. 17.00 - 21.00 i CZWARTKI w godz. 18.00 - 21.00.
      2. Szkoła Podstawowa nr 5 w Płocku ul. Cicha 12 A
      we WTORKI i PIĄTKI w godz. 15.00 - 20.00.
      3. Szkoła Podstawowa w Bodzanowie ul. Wyszogrodzka 1
      w PONIEDZIAŁKI w godz. 15.10 - 16.00 i CZWARTKI
      w godz. 15.00 - 16.55 oraz w SOBOTY w godz. 10.30 - 14.00.
      W ramach zajęć oferujemy:
      naukę oryginalnej sztuki walki z Okinawy (Goju Ryu Karate Do), egzaminy na stopnie szkoleniowe Kyu i mistrzowskie Dan, uczestnictwo w szkoleniach krajowych i zagranicznych, obozy letnie i zimowe, zajęcia ogólnorozwojowe i korekcyjne dla DZIECI z elementami KARATE.
      ZAPISY można dokonywać pod nr. tel. 509419389 lub bezpośrednio przed zajęciami. Szczegółowe informacje dotyczące grup szkoleniowych na stronie internetowej: www.karate-plock.pl
      Wszystkich chętnych ZAPRASZAMY !!!
    • Telefon:

      509419389
    • E-mail:

      romano85@vp.pl
    • Skype:

      www.karate-plock.pl

      Płocki Ośrodek Sportów i Sztuk Walki
  • Meble

    • Temat:

      Meble - 09.02.2016 10:37
    • Treść:

      Chcesz nadać swoim pomieszczeniom niepowtarzalny styl?
      Szukasz oryginalnego i nieprzeciętnego designu?
      Nie satysfakcjonują Cię masowe produkcje ze sklepowych półek i wystaw?

      DOSKONALE TRAFIŁEŚ!

      Specjalizujemy się w tworzeniu wyjątkowych elementów wnętrza o wysokiej jakości. Naszą markę charakteryzuje szeroki zakres wykonywanych usług w połączeniu z profesjonalizmem i dbałością o szczegóły. Najważniejsza dla nas jest Twoja satysfakcja, dlatego dołożymy wszelkich starań, by sprostać Twoim oczekiwaniom.

      www.KOWI.cba.pl

      Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu.
    • E-mail:

      biuro@kowi.cba.pl

      KOWI
  • Biura nieruchomości

    • Temat:

      Biura nieruchomości - 09.02.2016 10:36
    • Treść:

      Adres: Płock, Podolszyce Płd.
      Powierzchnia: 49 m2
      Piętro: 3
      Liczba pięter: 3
      Liczba pokoi: 2
      Polecamy bardzo funkcjonalne, słoneczne mieszkanie w bardzo dobrym stanie i doskonałej lokalizacji.

      Mieszkanie składa się z 2 pokoi, dużej kuchni, łazienki z wc, przedpokoju, tarasu.

      Zostaje zabudowa kuchni, szafa w zabudowie w przedpokoju, szafka w łazience.

      Cena do bardzo małej negocjacji

      Dodatkowe informacje:
      - Taras
      - Stan bardzo dobry

      W celu obejrzenia zdjęć skopiuj poniższy link i wklej go jako adres przeglądarki:

      nowicki-swigost.pl/index.php?option=com_jea&id=1306
    • Telefon:

      243634300

      Biuro Nieruchomości Nowicki i Świgost
Pierwsza Poprzednia 1 2 3 4 5 6 Następna Ostatnia