Specjalista ds. Kadr i Płac

Opublikowano 06.05.2024 14:01. Ostatnia modyfikacja 14.05.2024 14:31
KTI Poland S.A. jest międzynarodową firmą EPC oferującą usługi z zakresu projektowania, realizacji dostaw i budowy w przemyśle naftowym, gazowym, petrochemicznym, chemicznym i energetycznym.
Do swojego biura operacyjnego w Płocku poszukujemy Specjalisty ds. Kadr i Płac z dobrą znajomością języka angielskiego.
OPIS STANOWISKA:
Do zadań osoby zatrudnionej na stanowisku Specjalisty ds. Kadr i Płac w szczególności należeć będzie:
- Prowadzenie ewidencji czasu pracy oraz rozliczeń w zakresie nieobecności
- Przygotowanie oraz prowadzenie dokumentacji pracowniczej
- Przygotowywanie list płac, weryfikacja poprawności naliczeń wypłat pracowników, rozliczeń z urzędem skarbowym i ZUS, rozliczenia dodatków do wynagrodzeń i umów cywilnoprawnych
- Rozliczanie czasu pracy pracowników: nadgodzin, zwolnień lekarskich, urlopów i innych absencji
- Przygotowywanie dokumentów dla pracowników zgodnie z wymogami prawa (umowy o pracę,zmiany, aneksy, itd.)
- Przygotowywanie bieżących zaświadczeń oraz deklaracji rocznych (PIT, ZUS)
- Współpraca z Działem BHP i Jakości w zakresie: nadzoru nad terminowością szkoleń i badań BHP, inne zadania wynikające z przepisów prawa
- Rekrutacja nowych pracowników, aktywne poszukiwanie, udział w spotkaniach, ocena kandydatów
- Pomoc w zakresie wsparcia cudzoziemców świadczących pracę w KTI (rejestracja w urzędach, rozliczenia z urzędami, itp.)
WYMAGANIA:
- Doświadczenie na podobnym stanowisku
- Samodzielność i umiejętność organizacji pracy własnej
- Wykształcenie ekonomiczne /administracyjne /prawne
- Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel),
- Znajomość programu Unit4TETA – będzie dodatkowym atutem
- Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
- Prawo jazdy kat. B
- Zaangażowanie
- Komunikatywność i wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
- Wysoka etyka pracy i pozytywne nastawienie.
OFERUJEMY:
- Pracę stacjonarną w zgranym i doświadczonym zespole z dobrą atmosferą pracy,
- Możliwość rozwoju zawodowego,
- Możliwość korzystania z języka angielskiego w codziennej pracy,
- Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna LUX MED, ubezpieczenie NNW, Karta MultiSport, dofinansowanie wypoczynku.
Ogłoszeniodawca: KTI Poland E-mail: hr@…