Zatrudnię pielęgniarkę

Opublikowano 21.04.2024 09:14. Ostatnia modyfikacja 28.04.2024 10:09
Dom Seniora Leonianum – Piękne życie! to miejsce stworzone z myślą o seniorach, w których życiu przyszedł czas by godnie odpocząć po latach pracy i codziennego zabiegania, dla tych, którzy chcą być na co dzień w gronie dobrych ludzi, dla tych, którzy potrzebują pomocnej dłoni, która ich życie będzie czynić wyjątkowym, dla tych, którzy wymagają specjalistycznej troski o ciało i ducha.
Opis stanowiska:
Obsługa Mieszkańców Domu Seniora;
Wykonywanie czynności medycznych zleconych przez lekarza;
Podawanie leków Mieszkańcom Domu;
Prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie ze standardami Domu;
Osobisty kontakt z lekarzem POZ oraz Rodzinami Mieszkańców.
Wymagania:
Wykształcenie kierunkowe oraz aktualne prawo wykonywania zawodu;
Znajomość procedur medycznych zgodnych z miejscem pracy;
Otwartość na osoby starsze i ich potrzeby;
Umiejętność pracy w zespole;
Pozytywne nastawienie do życia.
Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie;
Pracę w systemie 12 i 24 godzinnym (do ustalenia)
Pracę w godzinach 7:00-19:00 i 19:00-7:00 lub 7:00-7:00;
Szkolenia wewnętrzne, jak również możliwość dofinansowania szkoleń zewnętrznych;
Pracę w zgranym zespole i rodzinnej atmosferze;
Komfortowe warunki pracy;
Miejsce pracy: Dom Seniora Leonianum w Sikorzu – 09-413 Sikórz 83A
Ogłoszeniodawca: Dom Seniora Leonianum Sikórz Telefon: 502 23… E-mail: leonianum@…