Pracownik ogólnobudowlany

Opublikowano 09.05.2024 12:46. Ostatnia modyfikacja 09.05.2024 12:47
Polska firma Mobilne Usługi Doradcze Jolanta Kęsicka, która działa na polskim rynku. Firma specjalizuje się w usługach BHP, doradztwie dotacyjnym oraz Agencji Pracy Tymczasowej.
Zatrudni pracowników na stanowisko:
Stanowisko: Pracownicy ogólnobudowlani.
Miejsce pracy: ORLEN S.A w Płocku / OLEFINY.
Zadania: szeroko pojęte prace remontowo-budowlane m.in.:
• Sprzątanie budowy;
• Murowanie;
• Noszenie;
• Czyszczenie;
• Wyburzanie;
• Układanie kostki brukowej;
• Prace wykończeniowe;
• Szpachlowanie;
• Malowanie ścian;
• Współpraca z hydraulikiem lub elektrykiem.
Wymagania:
• Ważne badania lekarskie;
• Sumienność;
• Zdyscyplinowanie;
• Samodzielność i doświadczenie w pracach budowlanych;
• Brak nałogów;
• Brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach powyżej 3m;
• Mile widziane czytanie rysunków technicznych.
Gwarantujemy:
• Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• Ubranie robocze;
• Szkolenia;
• Narzędzia;
• Praca stacjonarna;
• Zgrany zespół.
Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres e-mail lub kontakt telefoniczny bądź napisz sms. Na pewno oddzwonimy!
Ogłoszeniodawca: Mobilne Usługi Doradcze Telefon: 885 88… E-mail: biuro@…