Zatrudnimy pracownika !!

Opublikowano 11.06.2024 09:59. Ostatnia modyfikacja 08.07.2024 13:45
Laboratorium Badań Nieniszczących GEXAM NDT zatrudni pracownika na stanowisko pomocnika kontrolera/kontrolera.
Warunki:
- forma zatrudnienia: umowa o pracę - pełen etat,
- godziny pracy: system zmianowy (w tym godziny nocne),
- ogólny zakres obowiązków: pomoc w wykonywaniu badań nieniszczących złącz spawanych w terenie.
Wymagania: Wykształcenie średnie. Chęci do pracy. Mile widziana znajomość rysunku technicznego. Prawo jazdy kat. B, umiejętność pracy w zespole, dokładność, sumienność.
Zapewniamy przyuczenie do wykonywania pracy – wszystkie szczegółowe informacje na temat zakresu obowiązków, zostaną udzielone podczas rozmowy kwalifikacyjnej.
Kontakt:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy.
Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji. Administratorem danych jest GEXAM NDT S.C.
Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Ogłoszeniodawca: GEXAM NDT E-mail: gexam@…