Zatrudnię kierowcę C+E+ADR Cysterna

Opublikowano 11.06.2024 17:29. Ostatnia modyfikacja 11.06.2024 17:32
OPIS
Firma poszukuje doświadczonego i odpowiedzialnego kierowcy z uprawnieniami C+E+ADR.
Obowiązki:
Bezpieczne prowadzenie pojazdów ciężarowych klasy C+E zgodnie z obowiązującymi przepisami drogowymi i przepisami ADR dotyczącymi transportu materiałów niebezpiecznych.
Terminowa dostawa towarów do klientów na terenie kraju lub za granicą.
Wsparcie w załadunku i rozładunku towarów, jeśli to konieczne.
Dbanie o czystość i sprawność techniczną pojazdu.
Wymagania:
Posiadanie prawa jazdy kategorii C+E oraz ważne uprawnienia ADR.
Doświadczenie w prowadzeniu ciężarówek klasy C+E.
Znajomość przepisów drogowych oraz przepisów ADR dotyczących transportu materiałów niebezpiecznych.
Umiejętność pracy w zespole
Odpowiedzialność, punktualność i umiejętność radzenia sobie w sytuacjach trudnych na drodze.
Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie spedycyjno - transportowej.
Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia.
Korzystne warunki pracy i profesjonalnie utrzymane pojazdy.
Przyjazną atmosferę pracy w zespole.
Jeśli jesteś zainteresowany pracą jako kierowca C+E+ADR i spełniasz wymagania, prosimy o kontakt telefoniczny.
Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie naszą ofertą pracy
Ogłoszeniodawca: Anna Telefon: 606 88…