Księgowa KH lub Podatkowa Księga Przychodów i Rozchdów

Opublikowano 12.06.2024 09:38. Ostatnia modyfikacja 12.06.2024 09:39
Biuro Rachunkowe – Fin-Info z siedzibą w Płocku przy ul. Kościuszki 18 zatrudni Księgową
Opis stanowiska: • prowadzenie ksiąg handlowych oraz podatkowej książki przychodów i rozchodów , • weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym z uwzględnieniem obowiązujących przepisów podatkowych, • obsługa powierzonych klientów biura, • współpraca z urzędami, • mile widziane doświadczenie w biurze rachunkowym oraz znajomość kadr
Oferujemy: • stabilne zatrudnienie, • miłą atmosferę, • wynagrodzenie uzależnione od własnych umiejętności oraz zaangażowania, • szkolenia podatkowe
CV wraz informacją o umiejętnościach wynikających z praktyki , a także informacją jakie programy kandydatka umie obsługiwać proszę przesłać na nasz adres e-mail. Dziękujemy za wszystkie nadesłane CV i jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami spełniającymi powyższe wymagania. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)
Ogłoszeniodawca: Biuro Rachunkowe FIN – INFO E-mail: biuro-rachunkowe-plock@…