Tokarz/Frezer

Opublikowano 13.06.2024 12:50. Ostatnia modyfikacja 13.06.2024 12:56
Izotechnik Sp. z o.o. w Płocku zatrudni osobę na stanowisko Tokarz Frezer
Miejsce pracy: Płock
Tokarz Frezer
Twój zakres obowiązków
• Prawidłowe i terminowe wykonywanie zadań zleconych przez przełożonego.
• Wykonywanie szeroko rozumianych prac tokarskich
• Obsługa maszyn produkcyjnych manualnych
• Przygotowanie i ustawienie maszyn
• Umiejętność obsługi podstawowych elektronarzędzi i narzędzi ręcznych
• Prowadzenie obróbki skrawaniem zgodnie z procesem technologicznym.
• Wykonywanie pomiarów oraz kontrola jakości obrabianych detali
To oferujemy
• pracę w renomowanej firmie o bogatej tradycji i doświadczeniu ,która systematycznie się rozwija
• zatrudnienie o umowę o pracę / pełny etat
• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, doświadczenia i zaangażowania
• możliwość rozwoju zawodowego
• kursy, szkolenia
• pracę w przyjaznej atmosferze
• premie i dodatki za wyniki w pracy
• praca w młodym i dynamicznym zespole
Ogłoszeniodawca: Izotechnik Sp.z o.o. Telefon: 243 67… E-mail: kadry@…