Pracownik produkcji suchego lodu

Opublikowano 17.06.2024 11:16. Ostatnia modyfikacja 15.07.2024 09:25
Firma Gaztech sp. z o.o. zatrudni pracowników sezonowych
Stanowisko: Pracownik produkcji suchego lodu
Praca w okresie od czerwca do września
Miejsce pracy: Płock
Zakres obowiązków:
· Obsługa maszyny do produkcji suchego lodu
· Pakowanie gotowego produktu
· Dbanie o bezpieczeństwo i porządek w miejscu pracy
Wymagania:
· Chęć do nauki nowych umiejętności
· Gotowość do pracy w systemie zmianowym
· Samodzielność na stanowisku pracy
· Zaangażowanie i odpowiedzialność
Oferujemy:
· Pracę w doświadczonym zespole
· Szkolenia na stanowisku pracy
· Możliwość pozostania w firmie po zakończeniu sezonu
Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, prześlij swoje CV na podany adres email.
Firma Gaztech Sp. z o.o. od ponad 20 lat świadczy najwyższej jakości usługi techniczno-spawalnicze. Oferujemy szeroki zakres usług spawalniczych, sprzedaż gazów technicznych oraz suchego lodu. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy nowych osób, które zasilą szeregi naszego zespołu.
Ogłoszeniodawca: Gaztech sp. z o.o. E-mail: rekrutacja@…