Kierowca kategorii C

Opublikowano 22.06.2024 14:18. Ostatnia modyfikacja 24.07.2024 20:19
Poszukujemy kierowcy kat. C, do pracy w transporcie międzynarodowym. Praca na terenie Polska-Niemcy. Jeśli jesteś zaangażowany, rzetelny i masz doświadczenie w prowadzeniu pojazdów ciężarowych, dołącz do naszego zespołu!
Co oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie

• system pracy 4-5 dni w tygodniu

• auto przypisane do kierowcy

• nawigacja + telefon/skaner

Wymagania:
• prawo jazdy kat. C

• posiadanie aktualnego świadectwa kwalifikacji zawodowego kierowcy (kod 95)

• karta kierowcy,

• wysoka kultura osobista

• dobre umiejętności organizacyjne

• umiejętność obsługi nawigacji i smartfonu

• uczciwość i zaangażowanie w pracę
Obowiązki:
-kierowanie pojazdem typu solówka
-realizacja tras krajowych oraz zagranicznych
-mile widziane podstawy języka angielskiego lub niemieckiego
-bezpieczny i terminowy transport towarów do klientów.
-wypełnianie dokumentacji transportowej.
-przestrzeganie norm czasu pracy i odpoczynku kierowców
-dbałość o powierzony sprzęt i towar

-nadzór nad ilością załadowanego towaru.

Możliwość rozliczenia po każdym zjeździe.

Więcej informacji udzielę telefonicznie 513x521x677
Ogłoszeniodawca: Kierowca kat.C Telefon: 513 52… E-mail: pmcautoo@…