Trener pracy /doradca zawodowy

Opublikowano 04.07.2024 12:56. Ostatnia modyfikacja 04.07.2024 12:58
Rolniczy Zakład Aktywności Zawodowej w Stanisławowie zatrudni trenera pracy lub doradcę zawodowego.
Zadania:
- praca z osobami z niepełnosprawnością zatrudnionymi w Zakładzie
- współpraca z instruktorami zawodu, administracją, działem rehabilitacji
- wypełnianie dokumentów, prowadzenie Indywidualnych Programów Rehabilitacji
Oczekiwania:
- dyplom trenera pracy / doradcy zawodowego
- doświadczenie, kreatywność, sumienność, elastyczność
Warunki:
- zatrudnienie na umowę zlecenie lub faktura jeśli prowadzona jest jdg,
- 2 razy w tygodniu (dni do ustalenia ale nie obok siebie) po 3h. Łącznie 6 godzin w tygodniu ; Około 24-27h w miesiącu
- wynagrodzenie 80 zł netto za godzinę płatne na koniec miesiąca na podstawie listy obecności
- godziny pracy: przyjazd między 7.00-9.00 ; wyjazd 10.00 -12.00
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z klauzulą rodo.
Ogłoszeniodawca: Zakład Aktywności Zawodowej E-mail: fpdn@…