Praca dla Instalatora oraz Pomocnika

Opublikowano 05.07.2024 09:15. Ostatnia modyfikacja 05.07.2024 09:16
Ogłoszenie o Pracę
Firma Instalacje Hydrauliczne Olkowicz poszukuje Hydraulika/Instalatora lub Pomocnika Hydraulika/Instalatora do pracy. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą specjalizującą się w instalacjach hydraulicznych, Grzewczych, Gazowych oferującą atrakcyjne warunki pracy.
Stanowisko: Hydraulik(Instalator) / Pomocnik Hydraulika(Instalatora)
Miejsce pracy: [Budowy w promieniu 80km od siedziby Firmy] Firma zlokalizowana w miejscowość Zyck Nowy 09-533 Słubice
Zakres obowiązków:
Montaż, konserwacja i naprawa instalacji hydraulicznych (dla Hydraulika)
Diagnozowanie i usuwanie awarii (dla Hydraulika)
Współpraca z zespołem oraz klientami(dla Hydraulika oraz Pomocnika)
Przestrzeganie zasad BHP (dla Hydraulika oraz Pomocnika)
Wymagania:
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (dla hydraulika)
Umiejętność posługiwania się narzędziami i sprzętem hydraulicznym(dla Hydraulika oraz Pomocnika)
Sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę(dla Hydraulika oraz Pomocnika)
Chęć do nauki i rozwoju zawodowego (dla Hydraulika oraz Pomocnika)
Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
Wynagrodzenie zależne od umiejętności i zaangażowania
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Możliwość rozwoju zawodowego