Poszukiwany "Kontroler Jakości"

Opublikowano 11.07.2024 09:26. Ostatnia modyfikacja 11.07.2024 09:41
FIRMA "NEO-TEC" ZATRUDNI NA STANOWISKO "KONTROLER JAKOŚCI"
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Kontrola wymiarowa produktów gotowych
Odpowiedzialność za parametry jakościowe kontrolowanych produktów
Wprowadzanie oraz monitorowanie działań mających na celu poprawę jakości produktów
Współpraca z innymi działami firmy podczas realizacji swoich zadań
Przestrzeganie wymaganych norm i przepisów
WYMAGANIA
Wykształcenie techniczne
Znajomość czytania dokumentacji i rysunków technicznych
Umiejętność współpracy w zespole i samodzielność
Szybkość i chęć do uczenia się, dokładność, odpowiedzialność, sumienność
Zaangażowanie w wykonywaną pracę
Dodatkowym atutem będą:
Język obcy (angielski, niemiecki, bliskowschodni lub inny)
Prawo jazdy kat. B
Posiadanie uprawnień do badań 2 stopnia w zakresie: VT, MT, PT
OFERUJEMY
Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie w oparciu o umowę o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie
Różnorodność zadań i interesujące wyzwania zawodowe
Współpraca z wykwalifikowaną kadrą inżynierską
Uczestnictwo w dużych nowatorskich projektach
Pracę z doświadczonym zespołem technologów oferującym wsparcie w poszerzeniu umiejętności
Dostęp do nowoczesnych metod pracy
Ogłoszeniodawca: NEO-TEC SP. Z O.O. E-mail: rekrutacja@…