Monter ślusarz Płock

Opublikowano 12.07.2024 15:23. Ostatnia modyfikacja 12.07.2024 15:33
W AJAKS S.A. zatrudniamy najlepszych bo pracujemy dla najlepszych
W związku z rozwojem i rozbudową działu Płocku zatrudniamy do naszego Zespołu najlepszych, rzetelnych monterów z doświadczeniem w przemyśle rafineryjno-petrochemicznym i innych, którzy mają:
# Zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 m
# Doświadczenie min. 2 lata
# Umiejętność obsługi podstawowych elektronarzędzi
# Uprawnienia hakowego – sygnalisty
# Szkolenie z zakresu połączeń kołnierzowych
# Aktualne prawo jazdy kat. B wraz z badaniami uprawniającymi do poruszania się przewozu osób samochodami służbowymi
# Znajomość dokumentacji technicznej (czytania rysunku izometrycznego) i umiejętność pracy na jego podstawie
# Uprawnienia do pracy w aparatach tlenowych
# Rzetelność i odpowiedzialność
Twój zakres obowiązków
# Prawidłowe i rzetelne wykonywanie prac montażowych w zakresie konstrukcji, urządzeń i rurociągów zgodnie z wymogami technicznymi - dla projektów inwestycyjnych i remontowych w przemyśle rafineryjno-petrochemicznym
# Rozkręcanie i skręcanie połączeń kołnierzowych
# Wykonywanie prób ciśnieniowych wymienników ciepła, aparatów, kolumn i zbiorników
# Remont rurociągów i konstrukcji stalowych
# Demontaż i montaż armatury przemysłowej
# Remont wymienników i urządzeń statycznych w rafinerii i petrochemii
# Prace wewnątrz zbiorników , kolumn
# Prace pomocnicze do w/w zakresów
# Pełna współpraca z Kierownikiem montażu i pozostałymi członkami brygad montażowych
To oferujemy
# Pracę w stale rozwijającej się i stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim
# Dla chętnych pracę na kontraktach zagranicznych
# Warunki finansowe adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności zawodowych
# Niezbędne narzędzia pracy
# Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia
# Dodatkowe świadczenia pozapłacowe z ZFŚS, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
# Życzliwą atmosferę pracy
Ogłoszeniodawca: AJAKS INDUSTRIAL SERV. o/PŁOCK E-mail: dsm@…