Brygadzista Płock

Opublikowano 12.07.2024 15:46. Ostatnia modyfikacja 12.07.2024 15:46
W AJAKS S.A. zatrudniamy najlepszych bo pracujemy dla najlepszych.
W związku z rozwojem i rozbudową działu Płocku zatrudniamy do naszego Zespołu najlepszych, rzetelnych brygadzistów z doświadczeniem w przemyśle rafineryjno-petrochemicznym i innych, którzy mają:
• predyspozycje i doświadczenie w nadzorze i organizacji zespołów wykonawczych w branży Oil & Gas
• komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
• duża odpowiedzialność i zaangażowanie w procesie przygotowania i realizacji wyznaczonych prac remontowych
• zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 m
• doświadczenie min. 2 lata
• przebyte szkolenie z zakresu połączeń kołnierzowych
• aktualne prawo jazdy kat. B wraz z badaniami uprawniającymi do poruszania się przewozu osób samochodami służbowymi
• znajomość dokumentacji technicznej (czytania rysunku izometrycznego) i umiejętność pracy na jego podstawie
• uprawnienia do pracy w aparatach tlenowych
• rzetelność i odpowiedzialność
Orientacyjny zakres obowiązków
• bezpośredni nadzór, organizacja i koordynacja realizacji prac remontowych (prace mechaniczno – montażowe, oczyszczanie przemysłowe, wymiana katalizatorów), zgodnie z warunkami umów zawartych przez pracodawcę
• zarządzanie zespołami wykonawczymi i pracą podwykonawców
• nadzór nad zapewnieniem bezpieczeństwa podczas realizacji prac
• przygotowanie operacyjne realizacji prac remontowych – planowanie potencjału wykonawczego i technicznego wymaganego do realizacji wyznaczonych zadań
• planowanie i nadzór nad zakupami technicznymi niezbędnymi do realizacji wyznaczonych zadań
• rozliczanie zrealizowanych prac remontowych
To oferujemy
• Pracę w stale rozwijającej się i stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim
• Dołączenie do doświadczonej, zgranej ekipy
• Dla chętnych pracę na kontraktach zagranicznych
• Warunki finansowe adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności zawodowych
• Niezbędne narzędzia pracy
• Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia
• Dodatkowe świadczenia pozapłacowe z ZFŚS, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
• Życzliwą atmosferę pracy
Ogłoszeniodawca: AJAKS INDUSTRIAL SERV. o/PŁOCK E-mail: dsm@…