Poszukuje sprzedawcówm

Opublikowano 14.07.2024 20:11. Ostatnia modyfikacja 14.07.2024 20:12
Dla lidera branży RTV/poszukujemy: Doradcy Klienta w salonie Płocku
Zakres obowiązków
dobór produktów do potrzeb klientów
zapewnienie kompleksowej obsługi poprzez polecanie akcesoriów oraz usług dodatkowych
prowadzenie rozmów handlowych zgodnie z naszymi standardami
przyjmowanie dostaw
ekspozycja towarów
dbanie o ład i porządek w salonie
Wymagania
komunikatywności i umiejętności wsłuchiwania się w potrzeby klientów
orientacji na osiąganie celów sprzedażowych
dążenia do podnoszenia wiedzy i kompetencji
doświadczenie w sprzedaży oraz znajomość nowoczesnych technologii będzie dodatkowym atutem
Oferujemy
średnie wynagrodzenie w okolicach 6100 zł brutto (podstawa + premia sprzedażowa), ale zauważ, że masz;
gwarancję premii przez pierwsze 3 mc (masz spokojną głowę do wdrożenia się w obowiązki)
umowę o pracę bez okresu próbnego
kartę MultiSport z dofinansowaniem
prywatną opiekę medyczną Medicover z dofinansowaniem (także dla Twojej rodziny)
ubezpieczenie na życie dla Ciebie i bliskich
zniżki na zakupu w naszych salonach
bony i premie świąteczne
nagrody jubileuszowe
szansę na awans
kontakt z najnowszą technologią
szkolenia produktowe i sprzedażowe
JEŚLI JESTEŚ NA TAK! Czekamy na ciebie
Wyślij swoje CV i czekaj na telefon do 7 dni
Spotkanie do podstawa pracy u nas
E-mail: marka.sony@…